Martin has logged 11 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Masterminds

Masterminds

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Changeling

Changeling

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Zion

Zion

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fast Times at Ridgemont High

Fast Times at Ridgemont High

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Calibre

Calibre

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry