mspinto92 has logged 10 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The White Crow

The White Crow

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Father There Is Only One

Father There Is Only One

2019
×
★★
Edit this entry  
27
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
Mr. Nobody

Mr. Nobody

2009
×
★★★
Edit this entry  
14
One, Two, Three

One, Two, Three

1961
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Curse of the Jade Scorpion

The Curse of the Jade Scorpion

2001
×
★★★
Edit this entry  
13
Z

Z

1969
×
★★★★½
Edit this entry  
11
The Wages of Fear

The Wages of Fear

1953
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★½
Edit this entry  
06
Kikujiro

Kikujiro

1999
×
★★★
Edit this entry