• Tom & Jerry

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Wish You

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Alien Xmas

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Liberator

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Batman: Death in the Family

  • Soul

    ★★★★

  • Clouds

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Boys in the Band

  • Enola Holmes

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

  • Becoming

  • The Half of It

    ★★★½

  • Hollywood

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • Model Citizen

    ★★½

  • Dolittle

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Wind

    ★★★★

  • Little Women

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • Spies in Disguise

  • The Knight Before Christmas

  • Last Christmas

    ★★★

  • Frozen II

  • Midway

  • The Little Mermaid Live!

  • The Devil Next Door

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  • American Son

  • Harriet

  • Downton Abbey

  • Jojo Rabbit