• Justice League

    ★★★½

  • Promare

    ★★★½

  • The Darjeeling Limited

    ★★★★

  • The Fly

    ★★★

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★★

  • From Hell

    ★★★

  • A Matter of Loaf and Death

    ★★★★

  • A Close Shave

    ★★★★½

  • The Wrong Trousers

    ★★★★★

  • A Grand Day Out

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • When the Wind Blows

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Seoul Station

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★