• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Love Likes Coincidences 2

    ★½

  • The Father

    ★★★★

  • Baba Parası

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★½

  • Recep Ivedik 6

    ½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Geniş Aile: Komşu Kızı

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Ma

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Lux Æterna

    ★★½

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ½

  • Captain Marvel

  • Kill Me If You Dare

    ½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Araf 2

    ½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • All Mixed Up

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★

  • Çakallarla Dans 5

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Müslüm

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • My Travel Buddy 2

    ★★

  • Venom

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • First Man

    ★★★

  • The Meg

    ★★½

  • The First Purge

    ★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Uncle Drew

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★½