hayzl has logged 566 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Little Italy

Little Italy

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Little Italy

Little Italy

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Little Italy

Little Italy

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Little Italy

Little Italy

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Remember the Titans

Remember the Titans

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Jonas Brothers Family Roast

Jonas Brothers Family Roast

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
mid90s

mid90s

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ciao Alberto

Ciao Alberto

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Man Named Scott

A Man Named Scott

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fourth Kind

The Fourth Kind

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Harriet

Harriet

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: Shut Up and Dance

Black Mirror: Shut Up and Dance

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Sandlot

The Sandlot

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Scales: Mermaids Are Real

Scales: Mermaids Are Real

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Introducing, Selma Blair

Introducing, Selma Blair

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Zapped

Zapped

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry