• Saint Maud

    ★★★★★

  • Arab Blues

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★½

  • We Own the Night

    ★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Withnail & I

    ★★★★★

  • Touki Bouki

    ★★★★★