• Iron Man 3

    ½

  • Iron Man 2

  • Iron Man

    ★★½

  • Cars

    ★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★

  • Match Point

    ★★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Lilo & Stitch

    ★★★½

  • Spider-Man

    ★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★★

  • Shrek

    ★★★★

  • Nine Queens

    ★★★★

  • Gladiator

    ★★

  • American Psycho

    ★★

  • Toy Story 2

    ★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • The Parent Trap

    ★★★

  • The Truman Show

    ★★★

  • Titanic

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★★½

  • The Mask

    ★★

  • Forrest Gump

    ★★★

  • Psycho

    ★★★½

  • Alice in Wonderland

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★★