• Mama's Boy

    ★★

  • These Girls

    ★★★★½

  • Youth

    ★★★

  • ما تعلاش عن الحاجب

    ★★★★

  • Dry Hot Summers

    ★★★½

  • Lift Like a Girl

    ★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Charlie Countryman

    ★★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★★

  • He's the One

  • Exam

    ★★★

  • 3-Iron

    ★★★★

  • Career Opportunities

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • 303

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • A Day for Women

    ★★½

  • Certified Mail

    ★★★