• Fatale

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • What Lies Below

    ★★★

  • The Bloodhound

    ★★

  • Superintelligence

    ★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • Voices

    ★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • All My Life

    ★★★

  • Friendsgiving

    ★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Run

    ★★★★

  • Books of Blood

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Death of Me

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★½

  • Sno Babies

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Let It Snow

    ★★½

  • The Paramedic

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Fear PHarm

    ★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Antebellum

    ★★★

  • All Together Now

    ★½

  • The Owners

    ★★½

  • Don't Peek

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★½

  • The Sleepover

    ★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • Those Who Deserve To Die

  • Monstrous

    ★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Made in Italy

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • The Silencing

    ★★

  • Follow Me

    ★★★

  • The Curse of Audrey Earnshaw

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • Looks That Kill

    ★½

  • The Rental

    ★★★½

  • Infamous

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Think Like a Dog

    ★½

  • Becky

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★

  • The Dinner Party

    ★½

  • The High Note

    ★★★★½

  • Unsettling Scenes

    ★★

  • Murder Manual

    ½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Valley Girl

    ★★½

  • Mommy

    ★★★½

  • The Gaze

    ★★★

  • Rose

    ★★★½

  • Lady Driver

    ★½

  • The Chrysalis

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Inheritance

    ★★½

  • Dreamkatcher

    ★★

  • Extraction

    ★★★