• Croupier

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • The Mad Dog Killer

    ★★★

  • Live Like a Cop, Die Like a Man

    ★★★

  • Caliber 9

    ★★★★½

  • Girlfriends

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★★½

  • Two Distant Strangers

  • Happy as Lazzaro

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • No Light and No Land Anywhere

    ★★★½

  • The Mole Agent

    ★★★★

  • Kind Hearts and Coronets

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★