• Des

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • The Current Occupant

    ½

  • Quarantine Cat Film Festival

  • The Rental

    ★★½

  • TFW No GF

    ½

  • Bad Therapy

    ★½

  • The Secret: Dare to Dream

  • Pooka Lives!

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★½

  • I Hate the Man in My Basement

    ½

  • DAU. Natasha

    ★★★½

  • Last and First Men

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Spaceship Earth

    ★★½

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Relic

    ★★★

  • The Painter and the Thief

    ★★★★

  • Sex, Explained

    ★★★

  • The Grudge

    ★½

  • Dracula

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Last Faust

    ½

  • Kill Your TV: Jim Moir’s Weird World of Video Art

  • The Translators

    ★★

  • Here Comes Hell

    ★½

  • Let It Snow

    ½

  • Pilgrim

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Eli

    ½

  • Impetigore

    ★★★★

  • The Legacy of the Bones

    ★★

  • Jexi

    ½

  • Eternal Beauty

    ★★★★

  • Advantages of Travelling by Train

    ★★★★

  • Uncanny Annie

    ★½

  • Fractured

    ½

  • VHYes

    ★★

  • In the Shadow of the Moon

    ½

  • Detention

    ★½

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

  • The I-Land

    ½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★

  • Greed

    ★★½

  • Knives Out

    ★★

  • The Platform

    ★★½

  • Babyteeth

    ★★½

  • Psychomagic, a Healing Art

    ★½

  • The Utah Cabin Murders

    ½

  • Corpus Christi

    ★★★

  • Joker

  • Tell Me Who I Am

    ★½

  • The Prince

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★½

  • Haunt

    ★★

  • Jacob's Ladder

    ½

  • The Tree House

    ★★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ½

  • Ready or Not

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • 1BR

    ★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl