• Spree

    ★★★

  • His House

    ★★★

  • Anomalisa

    ★★★

  • All Dogs Go to Heaven

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • In a Glass Cage

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • JFK

    ★★★

  • Avatar

    ★★★

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★

  • Yellow Sticky Notes

    ★★★

  • Good Burger

    ★★★

  • Life of Pi

    ★★★

  • The King

    ★★★

  • The Endless

    ★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★

  • Arctic

    ★★★

  • The Birds

    ★★★