• Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Great Wall

    ★★

  • Incarnate

  • Spectral

  • Silence

    ★★★★★

  • Bee and PuppyCat

    ★★★★

  • Hi Stranger

    ★★★★

  • Office Christmas Party

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Infinity Train

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Ouro

    ★★★

  • Are you lost in the world like me?

  • Inferno

    ★★

  • Trolls

    ★★★

  • Flip Flappers

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★

  • Tabook

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Sing

    ★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Sully

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

    ★★★★

  • Trigger-chan

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★★

  • The Siege of Jadotville

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Pear Cider and Cigarettes

    ★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Piper

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

  • Warcraft

    ★★

  • Elle

    ★★★★

  • Loving

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Space Patrol Luluco

    ★★★★

  • God's Not Dead 2

  • Sausage Party

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • London Has Fallen

    ★★

  • Blind Vaysha

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Zoolander 2

    ★★

  • history of japan

    ★★★★★

  • Sing Street

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • The Boy

    ★★

  • Dirty Grandpa

  • Norm of the North

  • The 5th Wave

  • The Simpsons Couch Gag (You're Next)

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Ridiculous 6

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • Krampus

    ★★★★