nick wibert has logged 11 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ma

Ma

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Barton Fink

Barton Fink

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry