• New Order

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Max Keeble's Big Move

    ★½

  • Agent Cody Banks

    ★½

  • The Thirteenth Year

    ★½

  • The Luck of the Irish

    ★½

  • The Cheetah Girls: One World

    ★½

  • Lucy in the Sky

    ★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Grandma's Boy

    ★½

  • Die Another Day

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Dunston Checks In

    ★½

  • 6 Underground

    ★½

  • The Hangover Part II

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★½