• The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • You've Got Mail

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Don Jon

    ★★★

  • Ishtar

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barbarella

    ★★★

  • Peggy Sue Got Married

    ★★★

  • Gone Baby Gone

    ★★★

  • The Wiz

    ★★★

  • Ghost

    ★★★

  • The Even Stevens Movie

    ★★★

  • Halloweentown

    ★★★

  • Fright Night

    ★★★

  • Father Goose

    ★★★