• The Sparks Brothers

    ★★★★

  • My Left Foot: The Story of Christy Brown

    ★★★★

  • The Mask of Zorro

    ★★★★

  • Wag the Dog

    ★★★★

  • Lethal Weapon

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Searchers

    ★★★★

  • Wonder Boys

    ★★★★

  • Children of Heaven

    ★★★★

  • The Adventures of Robin Hood

    ★★★★

  • The Candidate

    ★★★★

  • Dead Man Walking

    ★★★★

  • The Muppets Take Manhattan

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Diner

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★