• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • Des

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Hamilton

  • Hollywood

  • TFW No GF

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Bridge Curse

    ★★

  • The Invisible Man

  • Onward

  • Emma.

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★

  • Relic

    ★★½

  • His House

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Frozen II

  • Love for Sale 2

    ★★★

  • Doctor Sleep

  • Family Affair

    ★½

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★½

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Joker

  • First Cow

    ★★★★

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Secret Obsession

    ★½

  • Crawl

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Deadcon

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

  • I Lost My Body

  • Beanpole

    ★★★

  • Promare

    ★★★★

  • Les Misérables

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Missing Link

  • Shazam!

  • Us

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Get Duked!

    ★★★★

  • The Odd Family: Zombie on Sale

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Ghost Town Anthology

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • Little Monsters

    ★★½