• The Flash

  • The Batman

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Stowaway

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Music

  • What Lies Below

  • Castle Freak

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Books of Blood

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Triggered

    ★★★★★

  • The Owners

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★★

  • Follow Me

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★★

  • Becky

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Inheritance

    ★★★★★

  • Unsubscribe

    ★★★★★

  • The Occupant

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★

  • The Hunt

    ★★★★★

  • The Alpha Test

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★★

  • The Special

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★★★

  • Relic

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Bulletproof 2

  • The Grudge

  • Infernum

  • Black Christmas

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Funhouse

  • Portals

  • The Mandela Effect

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★★

  • Trick

    ★★★★★

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★★★

  • In the Shadow of the Moon

  • In the Tall Grass

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★★★★