• Songbird

  • Castle Freak

  • Ashens and the Polybius Heist

    ★½

  • An Arthur Thanksgiving

    ★★½

  • Wheels of Fortune

    ★½

  • Come Play

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • The Witches

    ★½

  • Cadaver

    ½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Don't Look Back

  • Happy Halloween: A Halloween Kills Fan Film

    ★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★

  • Thirst

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Books of Blood

    ★½

  • Archons

  • Spontaneous

    ★★★½

  • The Last Thanksgiving

    ★★★

  • Serious Men

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • Death of Me

    ★★

  • The Binding

  • Bad Luck Jack

    ★★½

  • The Boys in the Band: Something Personal

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Hard Kill

    ½

  • The Pale Door

    ★½

  • Project Power

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Black Is King

  • Host

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Fatal Affair

    ★★

  • Peninsula

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ½

  • Ghosts of War

    ★½

  • Ju-on: Origins

  • The Fandom

    ★★★★½

  • Irresistible

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • #Alive

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Selfie Dad

    ★★

  • You Should Have Left

    ½

  • The Rental

  • Candyman

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Becky

  • The Stories That Prepared Us

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Out

    ★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Capone

    ★½

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★

  • Walkaway Joe

  • Red Letter Media Behind the Scenes : Space Cop

    ★★★½

  • The Half of It