Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Even the Rain

Even the Rain

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
BPM (Beats per Minute)

BPM (Beats per Minute)

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hannah Gadsby: Douglas

Hannah Gadsby: Douglas

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Duck Season

Duck Season

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Help

The Help

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry