Noa has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Great Train Robbery

The Great Train Robbery

1903
×
Edit this entry  
31
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
Edit this entry  
31
Shortbus

Shortbus

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
What If

What If

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
This Is Where I Leave You

This Is Where I Leave You

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mysterious Skin

Mysterious Skin

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry