• Samurai

    ★★★

  • New York Nights

    ★★★

  • Sexual Intrigue

    ★★★

  • Masseuse 3

    ★★★

  • Dead Tides

    ★★★½

  • Gwendoline

    ★★★★

  • Cruel Game

    ★★★½

  • Subliminal Seduction

    ★★★

  • Body of Influence

    ★★★★

  • Second Chance

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Golgo 13: The Professional

    ★★★★½

  • Small Kill

    ★★★½

  • Deadly Twins

    ★★★½

  • Ghost Writer

    ★★★★

  • Drifting Clouds

    ★★★½

  • Exiled

    ★★★★

  • Elmore Leonard's Gold Coast

    ★★★★