• This Changes Everything

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★½

  • Unhinged

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Clifford

    ★★½

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • The Human Voice

    ★★★★½

  • Joe Dirt

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Moneyball

    ★★★★½

  • Widows

    ★★★★½

  • Abduction

  • Dark Star

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★