• Red Notice

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

    ½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Cosmic Sin

  • Cherry

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • UFC 258: Usman vs. Burns - Early Prelims

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • UFC Fight Night 183: Thompson vs. Neal - Prelims

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • UFC on ESPN 19: Hermansson vs. Vettori - Prelims

  • Monster Hunter

  • Jiu Jitsu

    ★★★★★

  • Bellator 253: Caldwell vs McKee Prelims

  • Skylines

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • The Mole

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Freaky

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • UFC on ESPN 16: Holm vs. Aldana - Prelims

  • Country at Heart

  • Antebellum

  • Tenet

    ★★★★

  • After We Collided

  • UFC Fight Night 174: Lewis vs. Oleinik - Early Prelims

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★½

  • The World to Come

    ★½

  • A Parks and Recreation Special

  • Honeydew

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • UFC 247: Jones vs. Reyes - Early Prelims

  • 365 Days

  • Welcome to Chechnya

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Possessor

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • His House

  • UFC 246: McGregor vs. Cowboy - Prelims

  • UFC 246: McGregor vs. Cowboy - Early Prelims

  • Christmas at Dollywood

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½