• Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★

  • Come Play

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Come True

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★

  • Hamilton

    ★★★

  • #Alive

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Capone

    ★★

  • TFW No GF

  • Extraction

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • (My) Truth: The Rape of 2 Coreys

    ★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Way Back

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • The Jesus Rolls

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Gemini Man

    ★★

  • 10 Minutes Gone

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Haunt

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • A Good Woman Is Hard to Find

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Shaft

    ★★

  • Verotika

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★