hammydays has logged 25 entries for films during March 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

2015
×
★★★
Edit this entry  
28
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★
Edit this entry  
27
Ari Shaffir: Passive Aggressive

Ari Shaffir: Passive Aggressive

2013
×
★★★
Edit this entry  
26
A Most Violent Year

A Most Violent Year

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wrestling Isn't Wrestling

Wrestling Isn't Wrestling

2015
×
★★
Edit this entry  
18
Blacula

Blacula

1972
×
★★★
Edit this entry  
15
Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

2014
×
★★
Edit this entry  
15
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★
Edit this entry  
09
Wild Card

Wild Card

2015
×
★★
Edit this entry  
08
A Better Tomorrow

A Better Tomorrow

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Under Siege

Under Siege

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Walker

Walker

1987
×
★★★
Edit this entry  
05
The Mona Lisa Curse

The Mona Lisa Curse

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
An Honest Liar

An Honest Liar

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Romance

Romance

1999
×
★★
Edit this entry  
03
Fat Girl

Fat Girl

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Why Beauty Matters

Why Beauty Matters

2009
×
★★
Edit this entry  
02
Anatomy of Hell

Anatomy of Hell

2004
×
★★★
Edit this entry  
01
Computer Hearts

Computer Hearts

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
10/65: Self-Mutilation

10/65: Self-Mutilation

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Seduced and Abandoned

Seduced and Abandoned

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
Art and Craft

Art and Craft

2014
×
★★★
Edit this entry