• Happiest Season

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Out

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Hair Love

    ★★★★½

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • The Hustle

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Plus One

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Second Act

    ★★★★

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Destination Wedding

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Candy Jar

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ½

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Descendants 2

    ★★★★

  • Pokémon the Movie: I Choose You!

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★★

  • The Beguiled

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • This Is Not What I Expected

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Tangled: Before Ever After

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★