• Pig

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★

  • Unpregnant

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • The Human Voice

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • Summerland

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • Pretend That You Love Me

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★½

  • Normal People

    ★★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½