• Britney Vs Spears

  • Squid Game

    ½

  • Schumacher

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Searching for Sheela

  • Seaspiracy

  • Nobody

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Cherry

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The White Tiger

    ½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Words on Bathroom Walls

  • #Alive

  • If Anything Happens I Love You

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Hollywood

  • The Half of It

    ★★★

  • Extraction

    ★★★★★

  • A Smaller World

    ★★★★★

  • Coffee & Kareem

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Isi & Ossi

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Solar Impact

    ½

  • Twin Murders: The Silence of the White City

    ★★★★

  • Rattlesnake

  • Eli

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Earthquake Bird

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Tall Girl

    ½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★★

  • Mosul

    ★★

  • The King

    ★★★★★

  • The Laundromat

    ½