• Spencer

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Guilty

    ★★

  • Evil Dead

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★

  • The Theory of Everything

    ★★★★½

  • Corpse Bride

    ★★★★

  • Squid Game

    ½

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Mortdecai

    ★★★

  • Die Hard

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½