Nathalia has logged 16 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
½
Edit this entry  
27
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★
Edit this entry  
26
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★½
Edit this entry  
24
Juno

Juno

2007
×
★★★★
Edit this entry  
22
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Resident Evil: Retribution

Resident Evil: Retribution

2012
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★★
Edit this entry  
18
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
★★★½
Edit this entry  
14
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
Edit this entry  
13
Resident Evil: Extinction

Resident Evil: Extinction

2007
×
★★★
Edit this entry  
12
Resident Evil: Apocalypse

Resident Evil: Apocalypse

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
O Perfume da Memória

O Perfume da Memória

2016
×
Edit this entry  
02
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Welcome to the Dollhouse

Welcome to the Dollhouse

1995
×
★★★★
Edit this entry  
01
Womb

Womb

2010
×
★★
Edit this entry