nyrobsivad99 has logged 17 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
X-Men

X-Men

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Born on the Fourth of July

Born on the Fourth of July

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Alien

Alien

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Superman IV: The Quest for Peace

Superman IV: The Quest for Peace

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Manhattan Murder Mystery

Manhattan Murder Mystery

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Superman III

Superman III

1983
×
Read the review Edit this entry  
06
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Panda Bear It

Panda Bear It

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Clear and Present Danger

Clear and Present Danger

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Patriot Games

Patriot Games

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry