nyrobsivad99 has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
City of God

City of God

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Superman

Superman

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Drunken Master

Drunken Master

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
My Dinner with Andre

My Dinner with Andre

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Man in the Gray Flannel Suit

The Man in the Gray Flannel Suit

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Kung Fu Hustle

Kung Fu Hustle

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry