Ollie has logged 10 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Horse Girl

Horse Girl

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Team Darryl

Team Darryl

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
Team Thor: Part 2

Team Thor: Part 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Team Thor

Team Thor

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry