• Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Oh, Ramona!

    ½

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Gabriel Iglesias: One Show Fits All

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Watership Down

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★½

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • ReMastered: Tricky Dick & The Man in Black

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Night School

    ★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The After Party

    ★★

  • The Seven Deadly Sins: Prisoners of the Sky

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • The Package

    ½

  • The Dive

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • Shoelaces

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Alex Strangelove

    ½

  • Rampage

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • When We First Met

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Pass Over

    ★★★★

  • White Fang

    ★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • SPF-18

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • It

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★

  • Naked

    ★★½

  • #realityhigh

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Baywatch

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • The Boss Baby

  • Amy Schumer: The Leather Special

    ½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Sherlock: The Final Problem

  • Sherlock - The Lying Detective

  • Sherlock - The Six Thatchers

  • Gabriel Iglesias: I'm Sorry for What I Said When I Was Hungry

    ★★★★½

  • Passengers

    ★★

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★