• Marry Me

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½