• Things Heard & Seen

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Nights Before Christmas

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Stylist

    ★★½

  • Slaxx

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Asylum: Twisted Horror & Fantasy Tales

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★

  • His House

    ★★½

  • The Grudge

  • Yummy

    ★★★½

  • Black Christmas

  • Killer Sofa

    ★★½

  • Trick

    ★★

  • Two Heads Creek

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Shed

    ★★½

  • Scare Package

    ★★★

  • The Young Cannibals

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Blood Machines

    ★★½

  • Candy Corn

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Holiday Hell

    ★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Rabid

    ★★½

  • Are We Dead Yet

    ★★½

  • Jacob's Ladder

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • 1BR

    ★★

  • Crawl

    ★★

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Satanic Panic

    ★★½

  • Ma

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Brightburn

    ★★

  • In Search of Darkness

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • The Haunting of Sharon Tate

  • Pet Sematary

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Extra Ordinary

    ★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★

  • Tales from the Lodge

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Escape Room

    ★★

  • Leprechaun Returns

    ★★

  • Bird Box

    ★★½

  • Dead by Christmas

    ★★

  • Head Count

    ★★½

  • Overlord

    ★★½

  • Bloodline

    ★★★½

  • In Fabric

    ★★½