Harry has logged 18 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Attack of the Killer Tomatoes!

Attack of the Killer Tomatoes!

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Fly

The Fly

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Slither

Slither

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil Inside

The Devil Inside

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Shrek the Musical

Shrek the Musical

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Greasy Strangler

The Greasy Strangler

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
The Town That Dreaded Sundown

The Town That Dreaded Sundown

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Phantasm

Phantasm

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
P2

P2

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Signs

Signs

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

2010
×
★½
Read the review Edit this entry