• Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Chernobyl 1986

    ★★½

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Hey There!

    ★★★

  • Paper Lives

    ★★½

  • Citadel

    ★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★

  • Stuck Apart

    ★★★½

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★★

  • The Serpent

    ★★★★

  • Leyla Everlasting

    ★½

  • SCP: Overlord

    ★★★½

  • Ethos

    ★★★★½

  • Exile

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Greenpeace: There's a Monster in My Kitchen

    ★★★½

  • Clearwater

    ★★½

  • Invisible to the Eye

    ★★★★

  • The Binding

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • In My Room

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • High Score

    ★★★½

  • Anelka: Misunderstood

    ★★★

  • Don't Listen

    ★★½

  • Strasbourg 1518

  • Friendly Shadow

    ★★★★

  • #Alive

    ★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The English Teacher

    ★★½

  • Road Rage

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Until There Was Nothing

    ★★★★

  • Making Unorthodox

    ★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★½

  • The English Game

    ★★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Zengo

    ½

  • Stump the Guesser

    ★★½

  • Vendors' Meeting

    ½

  • bkz: ekşi sözlük

    ★★★½

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★★½

  • Sisters-In-Law at War

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Phases of Matter

    ★★★

  • His House

    ★★★

  • Cold Meridian

    ★★

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★½

  • Model Citizen

    ★★★½

  • The Devil's Mark

  • The Sky Is on Fire

    ★★½

  • Baba Parası

    ½

  • The Way We Are

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Nabıcaz Be Kamil

    ★★★★

  • Güzelliğin Portresi

    ★★½

  • Osmanlı Torunu

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½