• The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • The Good, The Bart, and The Loki

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★

  • Halston

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★½

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Soul of the City

    ★★½

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • News of the World

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • Ashens and the Polybius Heist

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½