otxjunior has logged 19 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cats

Cats

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Beanpole

Beanpole

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
8½

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
La Dolce Vita

La Dolce Vita

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fourteen

Fourteen

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Wages of Fear

The Wages of Fear

1953
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jessica Forever

Jessica Forever

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Murderer Lives at Number 21

The Murderer Lives at Number 21

1942
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Juliet of the Spirits

Juliet of the Spirits

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I Vitelloni

I Vitelloni

1953
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Diabolique

Diabolique

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry