• Good on Paper

    ★★½

  • Luca

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Crazy About Her

    ★★★½

  • Shangri-La

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Cookie Num Num

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • The Mess You Leave Behind

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★½

  • VIAJE

  • Canvas

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Someone Has to Die

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Junction

  • The Paramedic

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★

  • The Stunt Double

  • Lost in Transit

    ★★★★

  • Seriously Single

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Strasbourg 1518

  • Desperados

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Unsettling Scenes

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Capone

    ★★★½

  • My Recipe To Resist

  • The Half of It

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • Waiting

  • Unorthodox

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Blue

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Leaf

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Scenes from My Life

  • Lamp Life

  • Promising Young Woman

    ★★★★