• The Ideal Landscape

    ★★★

  • Storm Child

    ★★★

  • Clench Your Fists

    ★★★

  • Jardins Paradise

    ★★★

  • The Tomb

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • Foam

    ★★★

  • Abou Leila

    ★★★

  • I Am Afraid to Forget Your Face

    ★★★

  • Al-Sit

    ★★★

  • Pacific

    ★★★

  • Dahiet Al Bareed, District of the Post Office

    ★★★

  • Electrical Gaza

    ★★★

  • O, Persecuted

    ★★★

  • Podwórka

    ★★★

  • Canada Park

    ★★★

  • Your Father Was Born 100 Years Old, and So Was the Nakba

    ★★★

  • The Road to Palestine

    ★★★