RSS feed for ji hu
  • Capone

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Last Christmas

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Hair Love

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Miss & Mrs. Cops

    ½

  • Avengers: Endgame

  • The Perfect Date

    ½

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Default

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Alex Strangelove

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Golden Slumber

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

  • Maze Runner: The Death Cure

  • 1987: When the Day Comes

    ★★★★½

  • Along with the Gods: The Two Worlds

  • WHAT DID JACK DO?

  • Murder on the Orient Express

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • A Taxi Driver

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Oh, Hello on Broadway

  • MFKZ

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • In a Heartbeat

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Okja

    ★★★★½

  • Wonder Woman

  • Hidden Figures

  • My Annoying Brother

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

    ★★½

  • Handsome Devil

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Tunnel

    ★★★★

  • Now You See Me 2

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Allegiant

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • John Mulaney: The Comeback Kid

  • The Intern

  • The Martian

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

  • The Man from U.N.C.L.E.

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

  • Furious 7