• Soul

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Coup 53

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • House of Tolerance

    ★★★★★

  • Gone Baby Gone

    ★★

  • 2046

    ★★★★★

  • The Apartment

    ★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★★

  • Three Colors: Blue

    ★★★★★

  • Henry & June

    ★★★½