Stuart has logged 17 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lost in America

Lost in America

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Insignificance

Insignificance

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cléo from 5 to 7

Cléo from 5 to 7

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Seconds

Seconds

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Haywire

Haywire

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Rabid

Rabid

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
United 93

United 93

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Quincy

Quincy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★
Read the review Edit this entry