• Bad Trip

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Temptation Stairway

  • Malcolm & Marie

    ½

  • I'm Thinking of Scooter Things

    ★★★★★

  • Throat Notes

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★½

  • Long Toast

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Monster Hunter

  • Goodbye Robin!

    ★★★★

  • Puparia

  • La mémoire du Médaillon d'OR

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

  • Sock Six

  • OPAL

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Extinction Party

  • 10umentary: Behind the Scenes of StarKid Homecoming

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Run Hide Fight

    ½

  • Free Apple

    ★★★★★

  • Night of the Kings

    ★★★★½

  • Secrets and Lies in a Town of Sinners

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★½

  • Bigtop Burger

    ★★★★★

  • Auction Day

  • Scoob!

    ★★

  • I've Been Afraid

    ★★★★½

  • Middleditch & Schwartz

  • Satina Episode 1 - Bring Your Demon to Work Day

    ★★★½

  • Corona Zombies

    ½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Mulan

  • Horse

    ★★★★★

  • The Hater

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • Lupin III: The First

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ½

  • 1917

    ★★★★

  • Fragtime

    ★★★

  • Killing Time

    ★★★★★

  • Abominable

  • The Dawn of Ape

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • A Sun

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Marona's Fantastic Tale

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Aladdin

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★