• Pig

    ★★★★

  • Taste of Cherry

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Come and See

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★

  • Tyrannosaur

    ★★★★

  • The War Room

    ★★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★

  • Beanpole

    ★★★★

  • Hard Eight

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Undone

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Kes

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★